Dinamik Eğitim Hizmetleri, 2012 yılından bu yana Türkiye'de basılı ve dijital dil öğrenme içerik sağlayıcısı olarak faaliyet göstermekte ve benzersiz hizmet kalitesiyle farklılaşmaktadır.
Müfredatı tüm yönleriyle kapsayan 100.000'den fazla yüksek nitelikli interaktif kaynak sunarak eğitim kurumlarına olağanüstü dijital çözümler sunuyoruz. Dijital içerik sağlamanın yanı sıra; pazarımızda önde gelen uluslararası ELT ve diğer yabancı dil öğrenme yayınlarını temsil ediyoruz.
Türkiye'nin dört bir yanındaki büyük şehirlerdeki bölge yönetimlerimiz ve güçlü acente ağımız ile anaokullarından üniversitelere kadar geniş bir yelpazedeki eğitim kurumlarının çözüm ortağı oluyoruz.
Basılı ELT malzemeleri için; Richmond / Santillana ELT Publishing (İspanya), Black Cat Cideb (İtalya), Helbling English (Avusturya), Macmillan Education (İngiltere) ve Highlights / Zaner-Bloser (ABD) National-Geographic'in özel distribütörüyüz.
Başlıca dijital içerik ortaklarımız; Çocuklar için Önemli Noktalar (ABD), BBC Learning (İngiltere), Digital Learning Associates (İngiltere).
Diğer basılı yabancı dil materyalleri için SGEL (İspanya), Hachette Livre (Fransa), Didier (Fransa) ve CLE International (Fransa) ana distribütörüyüz.