Okulunuz tarafından verilen link aracılığı ile kitap satış sitesine giriniz.

Açılan pencerede öğrenciye ait TC kimlik numarası ve okulunuz tarafından size verilen şifreyi girerek giriş butonuna basınız.

İlk kez giriş yapıyorsanız gelen sayfadan sınıf seçiminizi yapınız. Sayfadaki öğrenci adı, soyadı veya sınıf bilgisini kontrol ediniz, bilgilerde herhangi bir hata var ise devam etmeyiniz, sağ üst bölümde bulunan ÇIKIŞ YAP butonu yardımı ile sistemden çıkarak, okulunuz ile irtibata geçiniz. Bilgileriniz doğru ise Devam tuşu ile seçmiş olduğunuz sınıfa ait okulunuz ve öğretmenleri tarafından hazırlanmış olan sınıf ihtiyaç listeniz karşınıza gelecektir.
(Sınıf detay bilgileriniz daha önceden okulunuz tarafından sisteme kayıt edilmiş veya önceki girişinizde seçim yaptı iseniz bu ekran gelmeyecek, doğrudan ihtiyaç listesi sayfasına ulaşacaksınız)

İhtiyaç listesinde almanız gereken tüm ürünler seçili durumda gelecektir, almak istemediğiniz ürün olursa ürünün sol yanında bulunan yeşil seçim işaretine bir kez tıklayarak kırmızı çarpı şekline getirebilir ve siparişinizden çıkarabilirsiniz.

Seçimlerinizi tamamladıktan sonra sayfanın sağ alt bölümünde bulunan seçilenleri sepete ekle butonu ile sepet sayfasına yönlendirilirsiniz.

Listenizde adet değiştirmeyi istediğiniz ürünler var ise bu sayfadan adet girişi yaparak artırabilirsiniz.

Adet değişikliğini yaptıysanız veya herhangi bir adet değişikliği işleminiz yok ise sayfanın sağ alt bölümünde yer alan Alışverişi Tamamla butonu ile açılan sayfada E-Posta ve Telefon bilgilerinizi girerek Devam butonuna basınız.

Fatura adresinizi girdikten sonra teslimat adresiniz fatura adresinizden farklı ise teslimat adresinizi giriniz, aynı ise Fatura Adresim ile aynı seçerek bu adımı geçiniz.

Ödeme yöntemini seçin. Ödeme ve Teslimat sözleşmesini okuyun ve Okudum seçeneğini işaretleyin. Devam butonuna tıklayın.

Bir sonraki adımda son kez kontrol etmeniz için ürünler ve sipariş tutarı listelenir. Sayfanın alt kısmında ödeme alanına gidin ve kredi kartı bilgilerinizi doldurun.

Bilgileri doldurup 'Ödeme Yap' butonuna tıkladığınızda, ödeme sistemi sizi bankanızın 3D Secure sayfasına yönlendirebilir yada ödemeyi 3D Secure olmadan gerçekleştirebilir. Ödeme başarıyla gerçekleşirse, sipariş detayları size e-posta ile iletelecektir.
Ödeme başarısız olursa tekrar ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz, lütfen kart bilgilerinizi ve kartınızın limitini kontrol edip tekrar deneyin.